Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wymiana X360 na Xbox One X. Rabat i FIFA 19 za 1 zł

Microsoft, producent konsoli Xbox One, informuje o promocyjnej ofercie zakupu konsoli Xbox One X. Sieć Media Expert przygotowała specjalną promocję dla wszystkich fanów konsol Xbox.

Oddając swojego Xbox 360, klienci otrzymają rabat na zakup konsoli Xbox One X. Klienci, którzy skorzystają z tej okazji w dniach 1-21 września odbiorą również kupon na zakup premierowej gry EA SPORTS FIFA 19 za jedyną „złotówkę”.

Wrzesień to świetny czas na wymianę starych konsol Xbox. A to za sprawą sieci Media Expert, która oferuje 250 złotych rabatu na zakup nowego Xbox One X. By odebrać zniżkę, wystarczy w dowolnym z ponad 450 elektromarketów tej sieci zdać wysłużone już modele Xbox 360 Core, Premium, Elite, Slim lub Super Slim.

W ramach akcji klienci otrzymają również kupon na zakup gry EA SPORTS FIFA 19 za złotówkę. To doskonała wiadomość dla wszystkich graczy, którzy odliczają godziny do premiery tej gry, która zaplanowana jest już na 28 września. Z promocji można skorzystać wyłącznie w sklepach stacjonarnych, w terminie od 1 do 21 września 2018 r. Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest na stronie https://www.mediaexpert.pl/lp,4227-microsoft-wymien-stare-na-nowe.

Battlefield 5 – otwarta beta. Wiemy, jak długo pogramy za darmo

Xbox One X to najpotężniejsza i najbardziej zaawansowana konsola do gier na świecie. Urządzenie dysponuje 40 procent większą mocą obliczeniową, niż jakiekolwiek inne dostępne obecnie urządzenie tego typu, umożliwiając wyświetlanie treści w natywnej jakości obrazu 4K Ultra HD, przy kompatybilnych telewizorach.

Dostępne obecnie gry Xbox One wyglądają i działają lepiej na Xbox One X, z bogatszymi teksturami, szybszą animacją i skróconym czasem ładowania, nawet na telewizorach w standardzie Full HD 1080p. Konsola Xbox One X oferuje również odtwarzanie treści wideo w jakości 4K Ultra HD Blu-ray na wbuowanym odtwarzaczu oraz podczas strumieniowania obrazu, wsparcie dla technologii High Dynamic Range (HDR) w grach i filmach wideo oraz dźwięk w standardzie Dolby Atmos.

  • Najwydajniejsza konsola na świecie. Dzięki dodatkowym 40% mocy w porównaniu z innymi konsolami możesz cieszyć się wciągającą rozgrywką w prawdziwej jakości 4K.
  • Płynniejsza rozgrywka. Specjalnie zaprojektowany 8-rdzeniowy procesor jest taktowany zegarem 2,3 GHz, pozwalając uzyskać ulepszoną moc obliczeniową, realistyczne szczegóły i płynniejsze interakcje.
  • Większe światy. 12 GB pamięci graficznej GDDR5 poprawia szybkość i wydajność gier, umożliwiając renderowanie większych światów, oddalenie horyzontów i przyspieszenie ładowania.
  • Realistyczne szczegóły. Procesor GPU o wydajności 6 teraflopów sprawia, że środowiska i postaci w rozdzielczości 4K są bardziej realistyczne niż kiedykolwiek wcześniej oraz mają bardziej realistyczne i płynniejsze animacje.
  • Szybsze ładowanie. Przepustowość pamięci wynosząca 326 GB/s sprawia, że grafika gier jest szybciej ładowana i bardziej szczegółowa, dzięki czemu nic nie zakłóci Ci rozgrywki.

Źródło: Microsoft

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%