Tak wygląda polski symulator wędkarski

Produkcja już jest do pobrania.

Od dziś na platformie Steam w ramach wczesnego dostępu (Early Access) dostępny jest nowy polski symulator wędkarski – Ultimate Fishing Simulator. Produkcja ma wyróżniać się m.in. realistycznymi modelami łowienia, bardzo dobrą grafiką, fotorealistycznym systemem wody oraz zróżnicowanymi metodami połowów. Twórcy planują również mocne postawienie na tryb multiplayer. Wstępnie zapowiedziano już wersje na PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Nowy symulator wędkarski to dzieło Ultimate Games oraz Bit Golem. Nad grą pracują m.in. osoby, które były zaangażowane wcześniej w produkcję konkurencyjnych gier wędkarskich (np. Fishing Planet). Wydawcą jest Ultimate Games.

Przez pierwsze kilka miesięcy gra będzie dostępna w trybie Early Access. W tym czasie twórcy zamierzają rozwinąć poszczególne elementy. Finalna wersja, która będzie zawierać wszystkie zaplanowane aktualizacje i rozszerzenia, ma być gotowa w maju lub czerwcu 2018 r.

Jak zapowiada Ultimate Games, gra trafi najprawdopodobniej również na konsole – premiera wersji na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch planowana jest wstępnie na przełom 2018 i 2019 r.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.