Wydał 50 tysięcy dolarów aby stworzyć pokój inspirowany The Elder Scrolls

W nietypowym pomieszczeniu znajdują się sekretne drzwi, ściany wykonane z kamieni, a nawet miejsce do sparingów.

Tyler Kirkham jest artystą i tworzy rysunki do popularnych komiksów. Jednocześnie jest ogromnym fanem świata The Elder Scrolls. W niewykorzystanej piwnicy swojego domu, stworzył pomieszczenie inspirowane popularną serią gier. Prace nad całością zajęły mu dwa lata i pochłonęły 50 tysięcy dolarów.

Co znajduje się w środku? Ściany zostały pokryte kamieniami, aby jak najlepiej odwzorować klimat średniowiecznych zamków. Nie zabrakło różnego rodzaju elementów z gry jak zbroje, hełmy, miecze oraz topory. Znajduje się tam nawet łazienka, w której prysznic wykonano z kamieni, a woda spływa po nich delikatnie jak z prawdziwego strumyka. Takich detali w piwnicy Kirkhama jest więcej. Na przykład podnosząc jedną z książek na półce, otwieramy sekretne przejście!


Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć z nietypowego pokoju. Jest on nie tylko inspirowany The Elder Scrolls. Ma również wiele współczesnych elementów jak funkcjonalną kuchnię. W galerii znajdziecie też zdjęcie z pracowni Tylera Kirhama oraz całego domu z zewnątrz.

 

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

26 Shares
Share26
+1
Tweet