Wybuchowy zwiastun i edycja kolekcjonerska Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Którą stronę wybierzecie?

Odpalając Tom Clancy’s Rainbow Six Siege będziemy mogli stanąć albo po stronie przestępców, albo po stronie elitarnych jednostek, które mają za zadanie dobrać się im do tyłka.


Najnowszy zwiastun gry przedstawia walkę z perspektywy tych dobrych. Jak możemy usłyszeć, to eksperci w starciach na krótkim dystansie, z których każdy postać posiada unikalne zdolności.

Nowe Rainbow Six ma się opierać na walce w zamkniętych i dosyć małych lokacjach. Jedna drużyna będzie starała się obronić pozycje, druga rozbić ich fortyfikacje siłą. Kwintesencją zabawy będzie wysadzania ścian, wyważanie drzwi i oczywiście taktyka oraz kooperacja w grupie, bez której daleko nie zajdziemy.

Oprócz nowego zwiastuna Ubisoft ujawnił również zawartość edycji kolekcjonerskiej. W zdobionym pudełeczku znajdziemy grę, 120-stronicowy poradnik taktyczny czy złote skórki na broń. Całość ma kosztować około 340 zł w przypadku wydania na PC lub około 370 zł, jeśli kupimy kolekcjonerke na konsolę PS4/Xbox One.

Przypominamy, że premiera Tom Clancy’s Rainbow Six Siege nastąpi jeszcze w tym roku, choć konkretnego terminu dotychczas nie poznaliśmy.

Rainbow-Six-Siege

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

14 Shares
Share14
+1
Tweet