Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Wybrane tytuły w 120 klatkach na sekundę na Xbox Series i Xbox Series S

Microsoft opublikował listę gier, które odpalimy w 120 FPS. Zobaczcie w jakich tytułach uświadczycie ultrapłynności.

Jeśli stabilność w grach jest dla Was priorytetem, na pewno zainteresuje Was zestawienie przygotowane przez zielonych. Znajdziecie w nim sporo hitów i kilka nieco mniej znanych produkcji, które rozwiną skrzydła nas ekranach telewizorów. Xbox Series i Xbox Series S bowiem dzięki swojej mocy, pozwolą uruchomić konkretne gry w 120 klatkach.

Oto zestawienie:

Call of Duty: Black Ops Cold War

Devil May Cry 5 Special Edition

Dirt 5

ExoMecha

Gears 5

Halo Infinite

Metal: Hellsinger

Monster Boy and the Cursed Kingdom

Ori and the Will of the Wisps

Orphan of the Machine

Rainbow Six Siege

Second Extinction

Warto napomknąć, że ujęta w wykazie gra Gears 5, poza tym, że w ruchu będzie wyglądać obłędnie, wykorzysta także funkcję Quick Resume. Pozwoli ona na automatyczne uruchomienie danego tytułu, bez konieczności zamykania gry, przy której bawiliśmy się do tej pory. Więcej informacji znajdziecie tutaj. Jak widać wojna konsol nowej generacji rozgorzała na dobre, a każdy z firm stara się przekonać do siebie graczy. Wiecie już po której stronie staniecie?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się