Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Wszystkiego Najlepszego!

Nowy rok, nowe gry i nowe możliwości!

Rok 2018 już za nami. Niewątpliwie było to bardzo dobre 12 miesięcy dla nas graczy, które obfitowało w świetne produkcje. Nowe marki pokazały pazur, a remake’i w godny sposób odświeżyły stare hity. Oczywiście nie zabrakło też gorszych premier, ale o tych nie chcemy pamiętać.

Dla naszej redakcji rok 2018 też był wyjątkowy. W końcu przekroczyliśmy magiczną barierę grubo ponad

1 mln odsłon serwisu w miesiącu!

O szczegółach poinformujemy Was z radością już na początku 2019 roku. Wam Drodzy Czytelnicy, życzymy wszystkiego najlepszego w nowym 2019 roku. Wielu niezapomnianych chwil przed swoim ulubionym sprzętem do grania, wspólnych wielogodzinnych sesji w najlepsze gry i przede wszystkim mnóstwa świetnej zabawy z przyjaciółmi i rodziną! W końcu gry mają łączyć i jak niewiele rzeczy na tym świecie, potrafią dać dużo frajdy i zabawy z najbliższymi. Pamiętajcie też przy okazji, że nie tylko rozgrywką online gracz żyje. Kanapowe multi niech będzie z Wami, w szczególności w Sylwestra!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%