Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wszystkie gry 2K Games usunięte z GeForce Now

Dochodzą do nas kolejne złe wieści dla osób, które postawiły na streamingową usługę firmy Nvidia. To już trzeci ogromny wydawca, który nie życzy sobie, by jego gry były dostępne w GeForce Now. Tym razem odchodzi 2K Games.

Jeszcze przed uruchomieniem GeForce Now, w usłudze nie chciałby znajdować się takie firmy jak Rockstar, Capcom czy Square Enix. Część dużych graczy została jednak na pokładzie, lecz na jak długo? Po uruchomieniu usługi zrezygnowały Activision Blizzard i Bethesda, które zażądały usunięcia swoich gier z GeForce Now (został jedynie Wolfenstein: Youngblood). Teraz kolejny cios – 2K Games również się wycofuje.

2K Games nie chce być w GeForce Now

Nvidia nie podaje szczegółów decyzji 2K Games i publikuje jedynie zdawkowy komunikat: Na żądanie wydawcy, tytuły 2K Games zostały dzisiaj usunięte z GeForce NOW. Współpracujemy z 2K Games, aby w przyszłości ponownie włączyć ich gry do naszej usługi.

Oznacza to, że w GeForce Now nie zobaczymy póki co takich serii, jak Mafia, NBA 2K, Borderlands, Bioshock, XCOM, czy Civilization. Nie wiadomo też, czy obie firmy dogadają się na temat ewentualnej dalszej współpracy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 67 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor2%
Terrible52%