Wsteczna kompatybilność w Xbox One. 4 nowe produkcje w tym Oblivion

oblivion
Newsy XOne

Co tym razem przygotował Microsoft?

Amerykański producent ogłosił, że w ramach opcji wstecznej kompatybilności na Xboksie One będzie można uruchomić kolejne produkcje. Mowa o takich grach jak: The Elder Scrolls IV: Oblivion, Trine 2, Medal of Honor: Airborn oraz AstroPop. Jeśli zatem macie którąś z tych gier na Xboksie 360, bez problemu i dodatkowych opłat odpalicie ją na Xboksie One.

Jeśli jednak wcześniej nie zakupiliście wspomnianych gier, a chcielibyście nadrobić zaległości, to ich ceny kształtują się następująco:

  • AstroPop – 10$
  • The Elder Scrolls IV: Oblivion – 15$
  • Medal of Honor: Airborne – 15$
  • Trine 2 – 15$

Wsteczna kompatybilność w Xbox One. 4 nowe gry

Lista produkcji z Xboksa 360, które możecie uruchomić na Xboksie One stale się powiększa. Na dowód tego mamy ogłoszenie Microsoftu, z którego dowiadujemy się że na listę trafią takie gry jak: Omega Five, Military Madness: Nectaris, Escape Dead Island oraz Dead Space Ignition. Nie są to może wielkie hity, ale jeśli macie je w swojej bibliotece na Xboksie 360, to teraz bez problemu będą działać też na Xboksie One.

Wsteczna kompatybilność w Xboksie One działa już od roku. Microsoft z okazji rocznicy usługi podał, że gracze od tego czasu spędzili 210 mln godzin grając w produkcje z Xboksa 360 na Xboksie One. To naprawdę imponujący wynik.

Warto też dodać, że w tym miesiącu na Xboksie One w ramach wstecznej kompatybilności pojawiło się kilka dużych hitów, mowa o Mass Effect 2 i Mass Effect 3, Skate 3 i Blue Dragon. Czekamy na kolejne gry!

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie