World War Toons, czyli wojna na wesoło

Zobaczcie, jak wygląda nowe podejście do tematu II wojny światowej według byłych twórców Call of Duty.

Reload Studios przygotowuje nową grę, którą nazwali World War Toons. To produkcja z gatunku FPS, która w zabawnej konwencji ma przedstawiać II wojnę światową. Od strony graficznej, produkcja przypomina filmy animowane, stąd też zresztą nazwa gry. Za ten element World War Toons odpowiada były pracownik Disney’a – Nik Ranieri. Ponadto część studia Reloed to osoby, które wcześniej pracowały nad Call of Duty – po mocnych zmianach u producenta popularnej strzelanki, zmuszeni byli opuścić szeregi firmy i utworzyć własne studio, a World War Toons jest pierwszym efektem ich prac.

Przy okazji publikacji pierwszego zwiastuna oraz screenów dowiadujemy się, że gra będzie działać z goglami rozszerzonej rzeczywistości takimi jak Oculus Rift i Project Morpheus. Jednak twórcy zapowiadają, że i bez nich uda się odpalić grę.


Niestety nie wiemy, na jakie dokładnie sprzęty zmierza World War Toons. Biorąc jednak pod uwagę kompatybilność z Project Morpheus, możemy się spodziewać konsoli Sony, a także PC w przypadku Oculus Rift.

Zwiastun World War Toons:

World War Toons screeny:

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

1 Shares
Share1
+1
Tweet