Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

World of Warcraft: Shadowlands zaliczy opóźnienie

Blizzard opóźnia premierę World of Warcraft: Shadowlands. Nowy dodatek do gry zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Wierni gracze WoW będą musieli trochę poczekać na nową treść do gry. Na oficjalnym Twitterze produkcji pojawiło się oświadczenie, w którym twórcy ogłaszają opóźnienie premiery dodatku.

World of Warcraft: Shadowlands zadebiutuje w tym roku, jednak Blizzard wciąż ustala pełną datę premiery. Deweloperzy chcą maksymalnie dopracować swój produkt przed oddaniem go w ręce graczy.

Jest jednak coś, co pocieszy zawiedzionych fanów. 13 października na serwerach WoW pojawi się pre-patch, który wprowadzi zmiany w poziomach postaci, świeże opcje personalizacji bohaterów i modyfikacje lokacji Exile’s Reach.

Dodatek Shadowlands ma odmienić kultowe MMORPG od Blizzard. Poza zmianami w historii gracze doczekają się kilku sporych nowości. Oto niektóre z nich:

  • Przemianowanie niektórych umiejętności specjalizacji na klasowe
  • Aktualizacja systemu talentów
  • Możliwość dołączenia do jednego z czterech przymierzy
  • Wprowadzenie limitów przeciwników, których możemy jednocześnie trafić atakiem obszarowym

Dodatkowo w grze pojawią się nowe instancje, rajdy i oczywiście zadania. Premiera nowego dodatku do World of Warcraft to zawsze wielkie wydarzenie dla miłośników gry i nic dziwnego, że Blizzard chce jak najbardziej dopieścić Shadowlands. Mimo wszystko firma nie może sobie pozwolić na kolejne niepowodzenia, które jeszcze bardziej nadszarpnęłyby jej reputację.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się