Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

World of Warcraft: Shadowlands – nowa data premiery dodatku

Blizzard w końcu podał nową datę premiery World of Warcraft: Shadowlands. Dodatek do kultowego MMORPG zadebiutuje już niedługo.

Wielu graczy dość chłodno zareagowało na opóźnienie wydania WoW: Shadowlands. Dodatek miał pierwotnie zadebiutować pod koniec października, jednak Blizzard chce bardziej dopracować swój produkt. Nie podano wówczas przybliżonej daty premiery.

Zaniepokojeni fani mogą już spać spokojnie. World of Warcraft: Shadowlands trafi na serwery gry już 24 listopada czasu CET. Produkcja jest już najwyraźniej gotowa, wprowadzono stosowne zmiany i wydawca jest zadowolony z aktualnego stanu dodatku.

Przedpremierowe wydarzenie rozpocznie się w świecie Azeroth już 10 listopada. Dwa dni wcześniej gracze będą mogli wziąć udział w pierwszym rajdzie na zamek Nathria. Wtedy też rozpocznie się pierwszy sezon Shadowlands.

Dodatek wprowadzi do gry sporo nowości. Dużych zmian doczekają się systemy levelowania, klasowe umiejętności, talenty i ataki obszarowe. Nie zabraknie też nowych rajdów i instancji, które są esencją rozgrywki wieloosobowej w WoW.

Dodatkowo Blizzard rozwija dalej swoje uniwersum poprzez samą historię. W Shadowland, Sylvanas Windrunner wyrusza do cytadeli Icecrown, aby zmierzyć się ze słynnym Lich Kingiem. Następnie odbiera mu jego wypełniony mocą hełm i doprowadza do otwarcia portalu do tytułowego Shadowlands.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się