Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

World of Warcraft dostanie kolejny dodatek! Znamy szczegóły

Blizzard nie rezygnuje ze wsparcia dla swojego MMO.

14 sierpnia ukaże się siódmy dodatek do World of Warcraft – Battle for Azeroth, gdzie gracze będą mogli stanąć do walki o zwycięstwo wybranej przez siebie frakcji i kontrolę nad światem.

Bohaterowie obu frakcji mogą już dziś rozpocząć przygotowania do wojny, jeśli zakupią Battle for Azeroth w przedsprzedaży na stronie www.worldofwarcraft.com/battleforazeroth. Oprócz dostępnego natychmiast błyskawicznego awansu jednej postaci na poziom 110, nabywcy dodatku w przedsprzedaży zyskają możliwość rozpoczęcia serii zadań zwieńczonych rekrutacją pierwszych czterech z nowych, sprzymierzonych ras, w tym dzielnych Świetlistych draenei (Przymierze) oraz starożytnych elfów z Suramaru – Dzieci Nocy (Horda).

Dodatek World of Warcraft: Battle for Azeroth jest obecnie dostępny w przedsprzedaży w wydaniu standardowym (w wersji cyfrowej i pudełkowej; sugerowana cena detaliczna 44,99 euro) oraz w edycji cyfrowej deluxe (sugerowana cena detaliczna 59,99 euro). Edycja deluxe zawiera mnóstwo cyfrowych gadżetów w wielu tytułach Blizzarda, w tym wierzchowce: Morskogrzywego rumaka (Seabraid Stallion) dla Przymierza oraz Złoconego rawazaura (Gilded Ravasaur) dla Hordy, a także zwierzaka – Tortusia, małego Turtolianina (Tottle the Baby Tortollan) w World of Warcraft, rewers Azeroth w ogniu w Hearthstone, wierzchowca Pierwotną ognistą szablobestię w Heroes of the Storm, graffiti inspirowane Hordą i Przymierzem w StarCraft II oraz wiele związanych z frakcjami Azeroth elementów ozdobnych w Overwatch.

Dodatek Battle for Azeroth dostępny będzie również w sprzedawanej wyłącznie w wersji pudełkowej edycji kolekcjonerskiej (sugerowana cena detaliczna: 99,99 euro), zawierającej wszystkie elementy cyfrowej edycji deluxe, a także gadżety, dzięki którym gracze będą mogli jeszcze silniej utożsamiać się z wybraną przez siebie frakcją:

– Dwustronny herb Przymierza i Hordy. Gracze mogą opowiedzieć się po jednej ze stron konfliktu dzięki temu solidnemu, dwustronnemu emblematowi! Wystarczy umieścić go na półce lub biurku, by obwieścić światu swoją przynależność do Hordy lub Przymierza. W skład zestawu wchodzi podstawka.
– Dwustronna powieść „Elegia” i „Słuszna wojna” w twardej oprawie. Na każdą wielką wojnę można spojrzeć z dwóch perspektyw. Teraz można je poznać dzięki mikropowieściom ze świata World of Warcraft, w których Christie Golden i Robert Brooks przedstawiają historię spalenia Teldrassila z punktu widzenia Przymierza oraz Hordy. Wydany w limitowanym nakładzie tom w twardej oprawie zawiera ilustracje, które nie będą publikowane nigdzie indziej.
– Cyfrowa ścieżka dźwiękowa z Battle for Azeroth. Każdy egzemplarz edycji kolekcjonerskiej zawiera kod zapewniający dostęp do cyfrowej wersji poruszającej, orkiestrowej ścieżki dźwiękowej z dodatku Battle for Azeroth. To doskonały akompaniament do walki o zwycięstwo Hordy lub Przymierza!

World of Warcraft Collectors Edition Items

Edycja kolekcjonerska dodatku World of Warcraft: Battle for Azeroth jest już dostępna do nabycia w przedsprzedaży. Nakład jest ograniczony.

World of Warcraft: Battle for Azeroth zawiera nowe funkcje i zawartość, które wystawią na próbę niezłomność i zaangażowanie graczy w walkę o sprawę frakcji, której są członkami. Oto wyzwania, którym stawią czoła w nadchodzącym dodatku:

– Odkryj dwie legendarne krainy. Jako czempion Hordy wyruszysz z misją do Imperium Zandalariańskiego, by przekonać trolle do udzielenia wsparcia twojej frakcji na morzach i oceanach Azeroth. Jako obrońca Przymierza udasz się do żeglarskiego królestwa Kul Tiras – ojczyzny Jainy Proudmoore – aby zachęcić jego mieszkańców do walki o wspólny cel.
– Zwerbuj sprzymierzone rasy. Rozpocznij przygodę jako przedstawiciel jednej z nowych, grywalnych sprzymierzonych ras. Każdą z nich cechują wyjątkowe zdolności. Zaskarb sobie szacunek taurenów z Wysokiej Góry, elfów Pustki, Czarnorytnych krasnoludów i innych, aby stworzyć postacie wywodzące się z tych ras i zasilić nimi szeregi swojej frakcji.
– Złup wyspy Wielkiego Morza. Ruszaj na poszukiwanie przygody w Wyspiarskich wyprawach. Staw czoła coraz to nowym, zmieniającym się przeciwnikom oraz rodzajom terenu i realizuj nowe cele. Wraz z towarzyszami w trzyosobowych grupach zmierzycie się z innymi najeźdźcami lub wrogimi graczami, aby zagarnąć dla siebie zasoby wysp i wzmocnić pozycję swojej frakcji w wojnie.
– Ruszaj na Front Wojenny. Ruszaj na pierwszą linię i weź udział w zakrojonych na wielką skalę, rozgrywanych w dwudziestoosobowych grupach kooperacyjnych misjach na Frontach Wojennych, aby przejąć kontrolę nad jednym ze strategicznych punktów kluczowych dla przebiegu wojny. Gromadź zasoby, by budować potęgę swojej frakcji i poprowadź swoje oddziały ku zwycięstwu w nowych, inspirowanych strategicznymi korzeniami serii Warcraft bataliach.
– Nasyć swój pancerz potęgą tytanów. Wyrusz na poszukiwania azerytu – tajemniczego i bezcennego zasobu, który pojawił się na świecie po inwazji Płonącego Legionu. Nasyć Serce Azeroth – legendarny amulet powierzony bohaterom przez Magniego Miedziobrodego – mocą tego minerału, aby spersonalizować swój pancerz i nadać mu nowe cechy i właściwości.
– Walcz do poziomu 120. Odkryj źródło splugawienia Krwawego Boga w Podzgnilisku (Underrot), poznaj sekrety zapomnianej krypty tytanów i wymknij się z kontrolowanego przez drustów Królestwa Umarłych. Wykonując zadania, możesz awansować o 10 kolejnych poziomów. Następnie rośnij w siłę dzięki zadaniom publicznym, rajdom, podziemiom i wielu innym wyzwaniom.

Źródło: Blizzard

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%