World of Tanks w ciekawy sposób świętuje Halloween

Czołgowe zaświaty.

World of Tanks również szykuje się na Halloween i specjalne wydarzenie z tej okazji wystartuje już jutro (27 października) o godzinie 7:00. Zabawa potrwa aż do 9 listopada, do godziny 6:00.

9 premier na obecny tydzień. Powrót Assasin’s Creed, bohater z polskimi korzeniami i gra, która sprzeda Nintendo Switch

Deweloperzy przygotowali dla graczy dwie formy upiornej zabawy: „Natarcie” (PvE – gracz kontra komputer) oraz „Chaos” (PvP – gracz kontra gracz). Do tego dwa wyjątkowe czołgi wielowieżowe: Franken oraz Stein. Wszystko rozegra się na mapie “Próba ciemności”, a naszym zadaniem będzie:

  • PvP: przejąć bazę lub zniszczyć wszystkich przeciwników.
  • PvE: powstrzymać natarcie przez zniszczenie Lewiatana.

Kim jest wspomniany Lewiatan? To arcyczołg i utożsamienie czystego zła:

Lewiatan powoli toczy się przez swoją rozbitą krainę. Niezliczone dusze upadłych czołgów toczą niekończącą się wojnę o szansę przedostania się do bezpiecznej przystani, lecz mściwy Lewiatan knuje nikczemny plan.

Zarządzanie życiem po śmierci i osądzanie dusz w zaświatach przestało zaspokajać jego wieczny głód. Głodny kolejnych dusz Lewiatan zbiera armię poddanych, by zająć królestwo żywych. Jęk katowanego metalu da się słyszeć zza coraz cieńszej przesłony, a potężne gąsienice miażdżą rdzawe kadłuby poległych czołgów. Jego armia zbiera się do walki, która pochłonie wiele żyć. Zaatakują wrota pomiędzy światami, gdy jest najbardziej wrażliwa – w Halloween.

Przygotujcie się, by dołączyć do strażników wrót w specjalnym wydarzeniu tego miesiąca. Powstrzymajcie napaść upiornej armii i połóżcie kres planom Lewiatana!

Za odstrzelanie Lewiatana czekają nagrody.

Każda misja, której się podejmiecie w trybach PvP lub PvE przyniesie Wam sarkofag wypełniony wartościowymi przedmiotami. A jeśli chodzi Wam o zbieranie kredytów, podejmijcie się misji Inwazja Lewiatana, dostępnej przez całe wydarzenie zarówno w PvP, jak i w PvE.

Gdy wypełnicie wszystkie warunki misji, w Waszym garażu pojawi się sarkofag. Jego kliknięcie pozwoli na odebranie nagrody. Są one losowe i dzielą się na cztery kategorie. Im trudniejsze wybierzecie zadanie, tym większa nagroda czeka za jego wykonanie. Więcej szczegółów na temat halloweenowej zabawy znajdziecie w tym miejscu.

World of Tanks – Halloween

Źródło: worldoftanks.eu, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.