Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Fani World of Tanks, zapolujcie na darmowy włoski czołg Progetto M35 mod 46

Wargaming zaprasza graczy World of Tanks na nowy event, w którym będziecie mogli wygrać pierwszy włoski czołg Progetto M35 mod 46. 

Deweloper informuje, że grupa włoskich czołgów niedługo dołączy do walki, a już w najbliższych dniach otrzymamy szansę na zgarnięcie pierwszego z nich – Progetto M35 mod 46.

Nowe wydarzenie potrwa od 12:00 w piątek, 13 kwietnia do 12:00 w piątek, 27 kwietnia i będzie wprowadzać do bitew losowych smaczek szalonego i wściekłego polowania na liczne nagrody i cenne przedmioty w grze. Zaczynają się one od kredytów, rezerw osobistych i wyjątkowych kamuflaży, a kończą na potężnym Progetto M35 Mod 46 wyposażonym w działo z nową mechaniką automatycznego przeładowania.

Gry w Biedronce – pełna lista i ceny. PC, PS4, Xbox One, PS3 i Xbox 360

Jak czytamy na oficjalnej stronie World of Tanks, włoskie wyzwanie składa się z 10 kolejnych etapów do ukończenia. Aby urozmaicić i uatrakcyjnić to wydarzenie, wprowadzono dwa sposoby na zdobywanie nagród.

  • Wyścig wytrzymałości: To podejście, oparte na zdobywanych przez Was bazowych PD, zachęca do działania tych, którzy osiągają sukces dzięki wytrwałości. Każdy etap będzie wymagał zdobycia pewnej liczby PD pojazdami przynajmniej VI poziomu. Pamiętajcie przy tym, że Wasze wyniki będą się liczyć tylko wtedy, jeśli znajdziecie się wśród 10 najlepszych graczy w drużynie na koniec bitwy – nieważne, czy Wasza drużyna wygra, czy przegra.
  • Podnieście poprzeczkę: Możecie też wybrać ścieżkę alternatywną, zawierającą dużo bardziej skomplikowane zadania wyłącznie dla maszyn X poziomu. Osiągnięcie tych celów pozwoli Wam zaoszczędzić czas, ale będziecie musieli dać z siebie wszystko.

Największą nagrodą wyzwania będzie darmowy Progetto M35 mod 46. Spójrzcie, jak się prezentuje ta maszyna:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%