Oto specjalny kod na prezenty do World of Tanks

Oto specjalny kod na prezenty do World of Tanks
Newsy PC PS4 X360 XOne

Wargaming ma dwie dobre wiadomości dla osób bawiących się przy World of Tanks. Na początek deweloper ma dla wszystkich graczy prezent za lojalnośćPrzez ostatnich kilka miesięcy wielu z Was doświadczyło problemów z kanałem rozmów, listą znajomych i innymi elementami, co mogło zakłócić Waszą przyjemność z gry. Te problemy zostały już rozwiązane i nadal będziemy monitorować stabilność gry, zwłaszcza po wprowadzeniu aktualizacji 9.21 – czytamy na oficjalnej stronie gry.

W ramach zadośćuczynienia deweloper ma dla graczy kod: T4NKYOU. Możecie go użyć między 11 a 25 grudnia (do godziny 23:59), aby otrzymać poniższy prezent:

  • Dzień konta premium
  • 3x Rezerwa osobista: +50% PD przez 2 godziny
  • 3x Rezerwa osobista: +100% PD załogi przez 2 godziny
  • 3x Rezerwa osobista: +100% wolnych PD przez 2 godziny

Jednocześnie do gry zmierzają Operacje Świąteczne 2018. Jest to szereg wydarzeń, które potrwają od 15 grudnia do 15 stycznia.

Podejmujcie specjalne misje bojowe: W świątecznej burzy nadlatuje cały zestaw tygodniowych misji bojowych. Za wypełnienie ich otrzymacie skrzynie pełne dekoracji i przedmiotów w grze (wyposażenie, materiały eksploatacyjne, kredyty i nie tylko). Im większym wyzwaniem jest misja, tym cenniejsze są z niej nagrody!

10 premier na nowy tydzień. PUBG, jeszcze raz Battlefield i coś dla tych, którzy lubią się bać

Udekorujcie swoje podwórza: W tym roku możecie udekorować praktycznie wszystko, co widzicie w podwórzu swojego zimowego garażu: dom, latarnie, choinkę (oczywiście!) — nawet ze śniegu można ulepić bałwana. Ale po co w ogóle dekorować? Oprócz radości z samej czynności dekorowania, ozdoby definiują poziom Waszej Świątecznej Atmosfery – im weselej wygląda Wasze podwórze, tym bliżej jesteście 10 poziomu i tym bardziej wartościową skrzynię otrzymacie.

Zdobywajcie poziomy świątecznej atmosfery: W duchu prawdziwych Świąt każdemu, kto zaloguje się w World of Tanks podczas Operacji Świątecznych 2018 podarujemy skrzynię 1 poziomu Świątecznej Atmosfery z prezentem w postaci czołgu. Rozpocznijcie od tego swoją wspinaczkę i cieszcie się większą liczbą nagród! Zdobycie kolejnego poziomu zapewnia Wam przeróżne korzyści: członkinie załogi, zniżki na pojazdy poziomów II–X, materiały eksploatacyjne i wyjątkowe medale.

Zbierzcie kolekcję: Wszystkie zebrane przez Was ozdoby są podzielone na cztery kolekcje tematyczne: Tradycyjne Święta, Nowoczesne Święta, Radziecki Nowy Rok, Chiński Nowy Rok. Zebranie pełnej kolekcji zapewni Wam wyjątkowe elementy wyglądu zewnętrznego, a robienie stałych postępów w dowolnym z czterech zbiorów dadzą Wam większe PD, PD załogi i kredyty za każdą bitwę. A nikt nie powiedział, że macie się ograniczać do jednej kolekcji. Podejmijcie wyzwanie i zbierzcie wszystkie cztery zbiory, aby otrzymać wszystkie bonusy!

Źródło: worldoftanks.eu, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie