Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

World of Tanks: Mercenaries świętuje 17 milionów zarejestrowanych graczy

Sprawdźcie szczegóły nowej zawartości.

World of Tanks: Mercenaries świętuje dotarcie do kamienia milowego w postaci 17 milionów zarejestrowanych graczy. Już 28 sierpnia na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox zostanie wydana najnowsza duża aktualizacja 4.6. Uaktualnienie wprowadza nową zawartość, od świeżego spojrzenia na grę pojazdami artylerii do nowych czołgów najemników, załóg oraz map, a także spełnienie popularnej prośby naszej społeczności.

Pierwszą dużą zmianą w grze jest nowa kamera artyleryjska: widok trajektorii. Dostępna obok istniejącego już widoku z lotu ptaka, ta kamera zapewnia spojrzenie bliższe poziomowi gruntu i obraca się, by podążać za trajektorią pocisku, z czołgiem jako centralnym punktem zaczepienia. Obok zapewniania różnorodności stylu gry i większej ilości opcji dla artylerii, ten nowy widok pozwala wczuć się mocniej w wydarzenia na ekranie i zbliża graczy do akcji jeszcze bardziej.

Tworząc usprawnienia rozgrywki dla World of Tanks: Mercenaries, Wargaming West słucha uważnie i obiera za priorytet prośby od społeczności. Dzięki dużej ilości głosów od graczy, do pasków zdrowia dodano wskaźnik numeryczny, zarówno dla pojazdów wroga, jak i sojuszników! Włączenie tej opcji daje graczom lepsze pojęcie o stanie swojej drużyny lub o ilości zdrowia, którą trzeba jeszcze odebrać przeciwnikom.

Jeżeli szukasz nowych wyzwań, na polu bitwy pojawi się więcej zawodników! W aktualizacji 4.5 wprowadzono po raz pierwszy drzewko technologiczne najemników. Te potężne nowe pojazdy, dowodzone przez zaciekłe załogi najemników, mogą być zdobyte za darmo poprzez misje Kontraktów. Aktualizacja 4.6 poszerza wybór dostępnych łotrów, a kilka pojazdów można zdobyć od ręki.

Jednak nie tylko drzewko technologiczne najemników rozwija się! Gracze mogą już szykować się na pracę w kierunku pozyskania zupełnie nowych pojazdów poziomu X w chińskim i brytyjskim drzewku technologicznym. WZ-111 5A to budzący postrach, nowy chiński ciężki czołg, wyróżniający się doskonałym pancerzem i prędkością – wrogie czołgi będą miały problemy z zasadzeniem się na niego! Dołącza do niego brytyjski ciężki czołg, Super Conqueror. Jest pokryty grubym, odpowiednio rozmieszczonym pancerzem, który zapewnia najlepszą ochronę z każdej możliwej strony, a jego świetne sterowanie sprawia, że jest postrachem wolniejszych wrogów.

Źródło: Materiał producenta

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%