Workshop Simulator majsterkowicz samolot

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Gratka dla złotych rączek. Symulator majsterkowicza ma trailer i datę premiery

Workshop Simulator zadebiutuje na PC 26 października. Informację o premierze twórcy ubogacili krótkim trailerem z gry.

Oto interesująca propozycja dla sympatyków wszelakiej maści sklejania, składania i malowania. O tym, że polskie studio Intermarum tworzy symulację majsterkowicza, wiemy już od kilku miesięcy. Jednak dopiero teraz poznaliśmy datę premiery Workshop Simulator. Tytuł wyląduje na pecetach 26 października.

W grze będziemy odnawiać przedmioty i urządzenia, robiąc coś nowego z pozornie nieużytecznych staroci. Od nas będzie zależało, czy skupimy się wyłącznie na naprawie, czy zechcemy przekształcić obiekt w małe dzieło sztuki. Dostępne będą takie czynności jak rozmontowywanie, malowanie i czyszczenie.

Oto, co mówił na temat projektu prezes polskiego zespołu Szymon Janus w maju:

Jestem pewny, że Workshop Simulator zostanie bardzo dobrze przyjęty przez graczy nie tylko przez aspekty mechanik rozgrywki, ale również przez walory artystyczne i jakościowe. Zbudowaliśmy w ostatnich miesiącach naprawdę świetny zespół doświadczonych ludzi, którzy z naszymi dotychczasowymi pracownikami stworzyli naprawdę sprawną maszynę produkcyjną.

Na kanale Intermarum na YouTube można obejrzeć trailer z datą premiery. Publikujemy go poniżej. Materiał jest krótki, ale produkcja wygląda całkiem nieźle – na pewno będzie mieć fajny klimat. Na Steamie można dodawać symulator do listy życzeń.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się