Wolfenstein 3 to pewniak

Wolfenstein 3 to pewniak
Newsy PC PS4 XOne

Szef studia potwierdza, że kolejna odsłona popularnej gry to kwestia czasu.

W niedawnym wywiadzie dla brytyjskiego Metro, jeden z szefów Bethesda Softworks czyli Pete Hines powiedział, że będzie niezmiernie szczęśliwy serwując fanom Wolfensteina kolejną odsłonę. To z pewnością dobra wiadomość dla graczy.

Pomiędzy omawianymi szerzej kwestiami trendów w przemyśle gier i tego, że gracze nie powinni zbyt pochopnie pisać o przyszłości Dishonored potwierdził, że Bethesda zdecydowanie pracuje nad kolejnym Wolfensteinem.

Warto podkreślić, że na 2019 rok Bethesda planuje kolejną część gry DOOM, miło więc słyszeć, że nie zapomina także o Wolfensteinie. Obie gry świetnie przywróciły klasyki z dawnych lat.

W drodze jest na pewno Wolfensiten Youngblood, które ma się ukazać w przyszłym roku. Jest to jednak poboczna odsłona cyklu, gdzie gracze pokierują córkami Blazkowicza. Hines w wywiadzie dla Metro wspominał jednak o Wolfenstein III, czyli pełnoprawnej kolejnej odsłonie. Nie wiadomo jednak, kiedy ta miałaby się ukazać.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie