Wo Long: Fallen Dynasty bez poziomów trudności. To będzie wymagająca gra

Wo Long: Fallen Dynasty dostało wersję demonstracyjną
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Jeśli liczyliście, że przejdziecie Wo Long: Fallen Dynasty na łatwym poziomie trudności, możecie o tym zapomnieć. Twórcy przygotowali wymagającą, ale otwartą na pomysły graczy przygodę.

Producent gry uważa, że spójne doświadczenie poziomu trudności gry pozwoli graczom na bardziej kreatywne podejście do zabawy. Jako przykład podano radzenie się znajomych lub korzystanie z internetowych forów.

Dobrze jest mieć jeden ustalony poziom trudności, aby każdy miał to samo doświadczenie pokonania naprawdę intensywnej przeszkody i wszyscy mieli to uczucie osiągnięcia, jak ja to zrobiłem. Ale zastrzeżeniem jest danie graczom wszystkich różnych sposobów, w jaki mogą to zrobić. Możesz więc porozmawiać ze swoimi przyjaciółmi i powiedzieć “hej pokonałem tego bossa i tak to zrobiłem” – chcesz rozmawiać z ludźmi i wejść do sieci, bo naprawdę chcesz się z nimi skontaktować.

– powiedział producent Masaaki Yanawiga w rozmowie z MP1ST

Yanawiga potwierdził, też, że Wo Long absolutnie nie jest łatwą produkcją. Jeśli spodobał Wam się wysoki poziom trudności Nioh, tutaj poczujecie się jak w domu. Domu wypełnionym kolcami, pułapkami i demonami z bardzo ostrymi szponami.

To naprawdę ważne, aby utrzymać wyzwanie na tym samym poziomie i dać graczom różne sposoby na jego pokonanie. Wo Long nie jest w żadnym wypadku grą łatwą, ale pracujemy nad tym, aby dać graczom tyle wolności i swobody, aby mogli grać tak jak chcą i pokonywać przeszkody na swój własny sposób.

– dodał

Niedawno w sieci pojawił się długi materiał z rozgrywki prezentujący Wo Long: Fallen Dynasty w akcji. Obejrzycie go w tym miejscu.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie