Władca pierścieni: Pierścienie władzy na nowych zdjęciach. Tak będą wyglądać orkowie

Władca Pierścieni Pierścienie Władzy - nowe zdjęcia z serialu
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale Uniwersum

Twórcy serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy pozwolili widzom rzucić okiem na kolejną rasę, która znajdzie się w nadchodzącej produkcji.

Kampania promocyjna serialu trwa już od jakiegoś czasu i stale pojawiają się kolejne materiały. Tym razem otrzymaliśmy nowe zdjęcia promocyjne, dzięki którym możemy dokładnie przyjrzeć się orkom. Widać, że eksperci od charakteryzacji wyjątkowo się przyłożyli do swojej pracy; twarze poszczególnych orków naprawdę robią wrażenie.

Akcja całego serialu będzie osadzona wiele lat przed wydarzeniami z filmowej trylogii. Zobaczymy tu wydarzenia z Drugiej Ery Śródziemia, przez co wielu bohaterów będzie niemal całkowicie nowych; znamy ich jedynie ze wzmianek poświęconych historii Tolkienowskiego świata. Jak na razie zapowiada się na to, iż twórcy podeszli do losów Śródziemia z należytym rozmachem; nawet zaprezentowane już w lutym plakaty przedstawiały aż 23 bohaterów, co prawdopodobnie oznacza, że każdy z nich otrzyma dość rozbudowany wątek.

Jak do tej pory nie podano jednak informacji na temat pełnej obsady. Ze zdradzonych dotychczas wieści wynika, iż na ekranach pojawią się m.in. Cynthia Addai-Robinson, Robert Aramayo, Owain Arthur, Maxim Baldry, Nazanin Boniadi, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, a także Charles Edwards.

Datę premiery serialu Władca pierścieni: Pierścienie władzy zaplanowano na 2 września 2022 roku. Produkcja znajdzie się na platformie Amazon Prime Video. Jako że do debiutu produkcji w serwisie pozostało jeszcze trochę czasu, zobaczcie jak na razie obiecane zdjęcia orków:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie