Jeff Bezos o serialu ze świata Władcy Pierścieni. „Mam nadzieję, że oddamy sprawiedliwość pracy Tolkiena”

Władca pierścieni Pierścienie władzy - Jeff Bezos o serialu
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale Uniwersum

Jeff Bezos wypowiedział się na temat nadchodzącego serialu Władca pierścieni: Pierścienie władzy. Szef zarządu Amazonu nie ukrywa entuzjazmu.

I wbrew zarzutom złośliwych widzów – wcale nie chodzi tu o pieniądze. W rozmowie z magazynem Time Bezos odniósł się do kwestii wysokiego budżetu produkcji, lecz podkreślił, że pieniądze w tym przypadku grają jedną z dalszych ról:

„Śródziemie jest tak kochanym światem, że opowiedzenie historii wykucia pierścieni władzy jest przywilejem i odpowiedzialnością. Mam nadzieję, że oddamy sprawiedliwość pracy Tolkiena. To znacznie wykracza poza odniesienie komercyjnego sukcesu. Wszyscy pracujący nad serialem czytali te historie jako dzieci i każdy z nas bardzo je ceni”.

Rzeczywiście, o Bezosie wiadomo, że jest wielkim fanem fantasy i bardzo zależało mu na uzyskaniu licencji, by móc stworzyć serial osadzony w świecie Tolkiena. Nic więc dziwnego, że losy produkcji naprawdę leżą na sercu szefowi zarządu Amazona.

Serial Władca pierścieni: Pierścienie władzy zadebiutuje na platformie Amazon Prime Video już w najbliższy piątek – 2 września 2022 roku. Tymczasem zobaczcie, jak prezentuje się najnowszy materiał promocyjny:

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie