Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka – rewolucja w grafice na nowym wideo

Materiał wideo prezentuje jak na przestrzeni lat zmieniało się Pożegnanie Białego Wilka. Twórcom udało się poczynić niesamowity progres względem grafiki.

Długą drogę zaliczyło nieoficjalne rozszerzenie do Wiedźmina 2: Pożegnanie Białego Wilka. Polski projekt oferuje jednak znacznie więcej niż jakikolwiek stworzony wcześniej mod. To będzie kompletnie nowa historia, nieopowiedziana w oryginalnej trylogii CDPR. Już w październiku wszyscy posiadacze pecetowej wersji będą mogli zakończyć przygodę Geralta w najlepszy możliwy sposób…

Na fanów czeka sporo atrakcji w ramach domknięcia niektórych wątków, ale też pod kątem wizualnych doznań. Twórcy modyfikacji w najnowszym wideo pokazują, ile serca włożyli w swoje dzieło. To nie jest ten sam dodatek, który był prezentowany w 2018. Dzisiaj to zupełnie inna gra, nieprzypominająca oprawy graficznej z 2. odsłony Wiedźmina.

Pożegnanie Białego Wilka zyskało nową szatę, zbliżoną do Wiedźmin 3. Możemy zobaczyć nowe modele postaci, architektury… Poprawiono szczegółowość tekstur, ale też system oświetlenia. Dodatek do gry nie jest już tak szarobury w ciemnych lokacjach i przesadnie przejaskrawiony w pełnym oświetleniu. Na uwagę zasługuje również płynność animacji ruchu i zmniejszona kolizja obiektów 3D nachodzących na siebie… Jako fan serii Wiedźmin nie mogę się już doczekać pierwszego odpalenia Pożegnania Białego Wilka.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się