Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Wiedźmin ciąg dalszy. Andrzej Sapkowski pracuje nad nową książką!

Nowa powieść w drodze. Pisarz potwierdza, że tworzy nową książkę w popularnym świecie.

W trakcie trzeciej edycji Warsaw Comic-Con Andrzej Sapkowski zapowiedział nową książkę w świecie Wiedźmina. Informacje, które na jej temat docierają są takie, że w powieści znajdziemy historię sprzed wydarzeń z pierwszej części sagi lub będącą poboczną opowieścią. Jak podkreśla Sapkowski, saga jest zakończona na „Sezonie Burz”, więc nie bierze pod uwagę kontynuacji.

Raczej mało jest też prawdopodobne, aby Andrzej Sapkowski zdecydował się nawiązać do gry CD Projekt RED. Będzie to więc całkiem nowa historia. Nie wiemy natomiast, kiedy nowy Wiedźmin pojawi się w sklepach. Skoro autor nie przedstawił jeszcze zarysu fabularnego, bardzo możliwe że prace są na bardzo wczesnym etapie.

Na horyzoncie serial Wiedźmin produkcji Netflix

Jak wielu fanów wie, obecnie trwają prace nad serialem Wiedźmin od amerykańskiego giganta Netflix. Niedawno autorka scenariusza do serialu Wiedźmin, miała okazję spotkać się z Andrzejem Sapkowskim. Nie wiemy o czym tak naprawdę rozmawiała Hissrich z Sapkowskim. Sam pisarz stwierdził niedawno, że odcina się od produkcji Netflixa i nie będzie mieć wpływu na to, jak będzie wyglądał serial. Wcześniej mówiło się jednak o tym, że ma on być konsultantem kreatywnym.

Lauren S. Hissrich mogła przy okazji spotkania z Andrzejem Sapkowskim zapytać o jego opinię na temat scenariusza, albo może chciała zaczerpnąć dodatkowych informacji na temat książek. Przy okazji odwiedzając Polskę, zapewne zapoznała się z klimatem, który Sapkowski oddaje w swoich opowieściach.

My liczymy na to, że skoro za serial Wiedźmin odpowiada Netflix, to będzie to produkcji na bardzo wysokim poziomie. Do tej pory Wiedźmin nie miał szczęścia do adaptacji filmowych, więc jest szansa, że tym razem będzie inaczej.

Cały czas czekamy na ogłoszenie dotyczące obsady. Jesteśmy bardzo ciekawi, kto zagra główną rolę i oczywiście jakie postacie przyjdzie nam zobaczyć.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%