Wiedźmin 4 – trailer gry na Unreal Engine 5 stworzony przez fana

Wiedzmin-4-trailer-concept
Newsy PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Wszyscy czekają na zapowiedź gry Wiedźmin 4 i wszyscy czekają na trailer produkcji. Niektórzy tak bardzo, że sami go sobie zrobili.

Ekipa TeaserPlay nie próżnuje i dostarcza kolejny koncepcyjny trailer. Tym razem padło na nic innego jak na oczekiwanego i ubóstwianego Geralta. Wiedźmin 4 to jedna wielka tajemnica, lecz wiadomo już, że gra powstaje na silniku Unreal Engine 5. Właśnie na nim fani zaprezentowali swoją wizje nowej gry z Białym Wilkiem w roli głównej.

Wiedźmin 4 – trailer, od fanów

Zanim jednak zaczniecie krzyczeć, co to takiego, że słabe oraz „idź Pan z tym”, weźcie pod uwagę, że to filmik koncepcyjny wyprodukowany przez fanów, a nie profesjonalne studio. TeaserPlay odtworzyło w nim niektóre środowiska z Wiedźmina 3. Wykorzystano również model 3D przypominający Geralta oraz niektóre funkcje technologiczne Unreal Engine 5, takie jak Lumen, Nanite, Ray Tracing i Metahuman.

Co z tego wyszło? Jaki efekt? Przyznam, że nawet przyzwoity, choć CD Projekt RED na pewno da nam o wiele bardziej fajerwerkową grafikę. Klimat fanowskiego trailera jest jednak całkiem fajny i już sie roztopiłem myślami, jak to się będzie grało w następnego Wieśka.

Przypominamy, że niedawno TeaserPlay pokazało świetny concept trailer GTA IV Remake na Unreal Engine 5 i tamten filmik był po prostu wyśmienity. Możecie go zobaczyć w naszej wcześniejszej publikacji.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie