Wiedźmin 4 nigdy nie powstanie? CD Projekt na to…

Kto wie, może właśnie żegnamy się z Geraltem na zawsze. Wierzycie w taki scenariusz?

31 maja dostaniemy ostatni dodatek do Wiedźmina 3, który otrzymał nazwę Krew i Wino. Co po nim? Wygląda na to, że… NIC. Przynajmniej takie są oficjalne i aktualne wieści.


Brytyjska redakcja serwisu Eurogamer zapytała Marcina Iwińskiego, czy spółka ma jakieś plany odnośnie kolejnej gry z serii Wiedźmin. – Jeśli mam być szczery, to nic w tej sprawie nie wiadomo. Obecnie nie mamy żadnych planów związanych z następnym Wiedźminem – odpowiada Iwiński.

Dodaje, że nadchodzące rozszerzenie to prawdziwy koniec: Krew i Wino jest zamknięciem i nie będzie żadnego kolejnego Wiedźmina w najbliższym czasie, jeśli w ogóle kiedykolwiek powstanie.

Wiedźmin 4 stoi zatem naprawdę pod wielkim znakiem zapytania, a CD Projekt RED ma się teraz skupić na Cyberpunk 2077 oraz nowych markach. Futurystyczny tytuł pojawi się na rynku po 2017 roku, a kolejny – którego jeszcze nie ujawniono – jest planowany na lata 2017-2021 roku. Jak zaznacza Iwiński, nie będzie to Wiedźmin 4.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

 • Delvin

  Nie wiem co im do glowy strzelilo ze przedkladaja cyberpunka nad wiedzmina….mieli zyle zlota i sami to marnuja..

 • rondelus32

  ja bym pograł Wesemirem gdybyl mlody i szkolil Geralta, lub wiedzminem ktorego nazywali Stary (byc moze to bardzo stary Geralt przeniesiony w czasie przez Ciri).

 • Biały płomień tańczący na kurhanach wrogów

  Chyba każdy fan gry z chęcią sam wcieliłby się w Wiedźmina, stworzył własną postać i własną historię. Ten tytuł daje wielkie możliwości. Brak kontynuacji to strzał w kolano, Cyberpunk szybko sukcesu nie osiągnie a seria wiedzmin to żyła złota i godziny…dni świetnej zabawy.

 • NoriX

  Może 4 opowiadała by jak C

  • NoriX

   Może 4 opowiadała by jak Ciri ratuje świat przed białym zimnem? Co tam się działo itp.

 • Majki

  Mogliby zrobic przygody Cirilli, skakanie po roznych wymiarach, latwo wymyslic fabułe.

 • Kuba87

  A Ciekawe jak by zrobili przygody Janosika? Ja tam bym harnasiem pograł☺

  • Piotrkowianin

   Dobry pomysł no ale tak naprawdę to czy to by było aż takie ciekawe? Z początkiem na pewno historia oparta na tłuczeniu arystokratów no ale co dalej? Jakoś rozwiniętej fabuły sobie w tym Janosiku nie wyobrażam kilka razy byśmy odbili parę wagonów z jakimś towarem obronili wieśniaków ja tego nie widzę.

 • Kamol

  Jak mozna myslec ze deweloperzy zrezygnuja z takiej żyły złota jakim stał się wiedzmin praktycznie na calym swiecie. Fakt faktem ze dopiero “trójka ” osiągnęła praktycznie globalny sukces, ale odbylo sie to na taka skale ze glupota bylo by nie robienie nastepnej czesci czegokolwiek zeiazanego z Wiedzminem ( nie mowie juz o samym Geralcie nawet). Takze jak dla mnie to kwestia czasu, badzcie cierpliwi 😉

 • Kuki

  Jeśli już, to zamiast wieśka, mogli by zrobić coś z uniwersum wieśka, np przygody Ciri 🙂
  Babeczka młoda, całe życie przed nią, rozbroiła kataklizm, ma ciekawe moce, których każdy pożąda. Mogłoby być ciekawie 🙂

  • Szymek

   nie będzie na 100% nic o Ciri bo w jednym z zakończeń ona się poświęca całkowicie

 • Lucyper

  Jak mają zająć się czymś innym niż Wiedźmin, to ja chce HALF lAJFAAAAAAAAA 3!!!!

 • AnarchiA

  I bardzo dobrze że nie będzie kolejnego Wiedźmina chodź tęskno mi będzie do Geralta i jego przygód to bardzo dobrze kończy się seria nic dodać nic ująć, a jeśli kiedykolwiek wrócą do tego uniwersum to bardzo bym chciał pograć kimś innym np Zoltanem czy może którąś z czarodziejek np Triss i poznać z jej strony całą historie bądź to co działo się po Wieśku trzecim lub przed całą trylogią 🙂

  • Fan

   Książki to jest to co się działo przed trylogią.

417 Shares
Share417
+1
Tweet