Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 z nowymi czarami. Niewidzialność, obojętni wrogowie i więcej

Kolejny mod do gry Wiedźmin 3, który mamy przyjemność zaprezentować, umożliwia nam skorzystanie z nowych zaklęć.

Moder posługujący się pseudonimem menschfeind13 przygotował ciekawego moda o nazwie Additional Spell Tomes, który pozwala Geraltowi np. skorzystać z czasowej niewidzialności.

Wiedźmin 3 – niewidzialność i nowe czary

Jak zaznacza autor programu, opisywany mod byłby niemożliwy bez cudownego Spell Tomes DLC. Additional Spell Tomes dodaje nowe tomy zaklęć, które będą działały samodzielnie i / lub razem z wyżej wymienionym modem.

Pierwsza nowa księga zastępuje znak Quen i zwiększa możliwe obciążenie Geralta oraz prędkość pływania i zasoby powietrza pod wodą. Drugi tom, równiez podmieniający Quen, sprawia, że ​​Geralt staje się niewidzialny przez krótki czas. Dzięki trzeciej księdze, zastępuje Yrden, spowolnimy czas. Czwarta i ostatnia zarazem, też zastępuje Yrden, przyda się w sytuacjach, w których Wiedźmin jest otoczony przez wrogów i zdaje się, że wpadł w prawdziwy potrzask. Czar sprawia, że przez pewien bardzo krótki czas wrogowie są obojętni wobec Geralta, zatem mamy szansę skorzystać z sytuacji i ruszyć do ataku.

Niektóre nowe księgi zaklęć można kupić w księgarni w Novigradzie, a inne od rzemieślników. Kto chciałby jednak od razu je dostać i pobawić się nowymi czarami, może zdobyć tomy posługując się poniższymi komendami wpisywanymi w konsoli:

  • additem („invisible_tome”)
  • additem („weight_tome”)
  • additem („slow_tome”)
  • additem („safe_tome”)

Jeśli chcecie pobrać moda oraz zobaczyć, jak go zainstalować, zapraszamy na tę stronę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%