Yennefer czeka na Geralta. Urzekający cosplay z gry Wiedźmin 3

Wiedźmin 3 Yennefer cosplay
Cosplay

Yennefer może stać się wybranką serca Białego Wilka, jeśli tak pokierujemy jego krokami w grze Wiedźmin 3. Zobaczcie jeden z najnowszych cosplay’ów inspirowanych grą.

Ostatnio pytaliśmy, prezentując 9 zdjęć czarodziejek, czy jesteście team Triss, czy może team Yennefer. Jeśli stawiacie na czarnowłosą, to zapraszamy na kolejną zdjęciową ucztę. Tym razem w Yenn wcieliła się Lada Lyumos.

Wiedźmin 3 cosplay – Yenn wieczorową porą

Poniżej zobaczycie kilka fotografii z Yennefer. Mamy zarówno ujęcia w pięknie wykonanym stroju, za który należą się wielkie brawa, jak i bardziej intymne kadry. Za wszystkie zdjęcia odpowiada KIRA photoarts.

Kto chce przejrzeć inne cosplaye, nie tylko te powiązane ze światem Wiedźmina, niech zobaczy wszystkie, jakie udało nam sie zebrać i zaprezentować na przestrzeni kilku lat. Wystarczy przejść pod ten link.

Cosplay Yennefer – 6 zdjęć na podstronach

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie