Tak wulgarnych obrazów w grze Wiedźmin 3 nie powinno być. Geralt, zamykaj oczy, fan przesadził

Wiedźmin-3
Newsy PC

Codziennie przeglądam nowe mody do gry Wiedźmin 3, lecz czasem natknę się na taki, który jest po prostu totalnym nietaktem. Oto kolejny przykład, jak nie powinno się robić modyfikacji do gry.

Ja rozumiem, że są „rozbierające” mody do Wiedźmin 3: Dziki Gon i o dziwo zawsze mają ogromną popularność. Czasem ktoś jednak pójdzie o jeden most za daleko.

Wiedźmin 3 i lubieżne obrazy w Corvo Bianco

Jak zawsze podaję linki do opisywanych modów, do tego nie zamierzam. To kolejny z „niepolecanych” projektów, które zamiast poprawiać immersję, robią coś zupełnie odwrotnego. Po Ciri, wyglądającej jakby wyszła z planu filmu dla dorosłych oraz Triss i Yen, które Geralt zdecydowanie powinien wygonić z sypialni, przyszła kolej na… TO.

Jeden z moderów wpadł na pomysł, by Geralt mógł zbierać po świecie gry obrazy z gołymi babami, a następnie wieszać je w Corvo Bianco. Znaczy, sama koncepcja wieszania obrazów jest w grze obecna, lecz są to obrazy przyzwoite. Moder natomiast zaszalał, podmienił obrazy i stworzył tym samym istną galerię dla dorosłych. Praca modera nie spodobała się użytkownikom strony Nexusmods. Ci żartują, że chyba autorowi moda pomyliły się strony, gdzie postanowił opublikować swoje „dzieła”.

Na drugiej podstronie zobaczysz kontrowersyjne obrazy z Wiedźmina 3.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie