Widzę tylko tą zakrwawioną dłoń… choć to „słodka edycja” Triss z Wiedźmina 3

Wiedźmin 3 Triss
Newsy PC

To taka sprzeczność. Z jednej strony elegancki strój godny księżniczki, z drugiej strony widać, że księżniczka ma krew na dłoniach. Ale taki jest Wiedźmin 3. Brutalny.

Dlatego jakoś nie przeszkadza mi przedstawienie nowego moda do gry Wiedźmin 3 w taki sposób. Programik zajmuje się strojem czarodziejki, który jest niesamowicie elegancki.

Wiedźmin 3 i elegancka Triss Merigold

Mod Elegant Triss – Cute Edition możecie pobrać z tego miejsca i jak łatwo się domyślić, rzecz dotyczy ubrania dziewczyny. Autor programiku tłumaczy, że po instalacji wszystkie stroje Triss z dodatków Serca z Kamienia oraz Krew i Wino zostaną zastąpione tym jednym. Zatem, jeśli chcecie go zainstalować, musicie posiadać wspomniane DLC.

Warto jeszcze zaznaczyć, że „Słodka edycja” Triss nie jest kompatybilna z innymi modami, które zmienią jej strój w dodatkach. Jest natomiast kompatybilna z modami, które zmieniają jej oczy, włosy, twarz czy sukienkę na maskaradę.

Musze przyznać, że prezentowany strój jest rzeczywiście uroczy, ale nie tylko ja, lecz również inni członkowie wiedźmińskiej społeczności nexusmods, zauważyli tą zakrwawioną dłoń…

Triss w słodkiej edycji – 6 screenów na podstronach

Wiedźmin 3 Triss
Triss z Wiedźmina 3
Wiedźmin 3 Triss
Triss z Wiedźmina 3

Pozostałe screeny z Triss zobaczysz na drugiej podstronie

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie