Nowe wieści o 3. sezonie Wiedźmina. Jest opis fabuły i pierwsze zdjęcie z planu

Ciri i Geralt w serialu Wiedźmin
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale

Pojawiają się kolejne informacje na temat powstającego właśnie 3. sezonu serialu Wiedźmin. Jest już oficjalny opis fabuły nowej odsłony.

Ostatniego dnia marca wystartowały zdjęcia do następnego sezonu hitu Netfliksa. Dziś natomiast pojawiają się kolejne informacje, a ściślej – oficjalne streszczenie fabuły. Poniżej znajdziecie synopsis w autorskim tłumaczeniu na polski:

„Gdy władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu próbują ją dorwać, Geralt zabiera Ciri z Cintry w bezpieczne miejsce, chcąc obronić swoją połączoną na nowo rodzinę przed tymi, którzy grożą jej zniszczeniem. Yennefer, której powierzono magiczne szkolenie Ciri, prowadzi ich do chronionej fortecy w Aretuzie, gdzie może dowiedzieć się więcej o drzemiących w niej mocach. Zamiast tego odkrywają, że trafili w sam środek konfliktu pełnego politycznej korupcji, czarnej magii i zdrady. Muszą więc walczyć, postawić wszystko na jedną kartę – albo zaryzykować, że stracą siebie już na zawsze.”

Oficjalny synopsis wzbogacono również o pierwsze zdjęcie z planu. Fotografia pokazuje wspomnianą już rodzinę, która znów jest w komplecie. Zobaczcie sami, jak prezentuje się plan zdjęciowy Wiedźmina osadzony w przepięknej europejskiej scenerii:

Jak na razie nie wiadomo, kiedy Wiedźmin powróci z 3. sezonem. Ekipa szacuje, że zdjęcia zakończą się w sierpniu lub wrześniu 2022 roku.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie