Wiedźmin 3: Serca z Kamienia. Pudełko bez płyty, a karty po polsku!

Nadchodzący miesiąc będzie zapewne upstrzony malutkimi informacjami dotyczącymi dodatku Serca z Kamienia. Oto pierwsze z nich.

Wczoraj poznaliśmy datę premiery Wiedźmin 3: Serca z Kamienia oraz usłyszeliśmy, że będzie wersja pudełkowa. Pojawiły się również screeny z DLC, na których możemy zobaczyć, z kim też Geralt zamierza teraz flirtować.


Jeśli przyswoiliście sobie już wspomniane wiadomości, czas na kolejną porcję. Może nie każdy z Was zwrócił uwagę, ale fizyczne wydanie Wiedźmin 3: Serca z Kamienia nie będzie zawierało płytki z dodatkiem. W pudełku znajdziemy po prostu kartę z kodem, który pozwoli nam pobrać DLC. Potwierdza to Marcin Momot na wiedźmińskim forum, odpowiadając na pytanie jednego z graczy.

W pudełeczku będzie zatem kod i inne bajery, w tym karty do Gwinta. Tutaj dobra wiadomość. – Karty sprzedawane w sklepach będą po polsku – zapewnia Marcin Momot.

Na Twitterze z kolei wyjaśnia, czy nowy romans Geralta z dodatku Serca z Kamienia wpłynie jakoś na nasze relacje z Triss i Yennefer, które możemy uwodzić w podstawowej wersji gry. – Nie będzie wpływu. Zobaczycie dlaczego, kiedy zagracie – odpowiada tajemniczo przedstawiciel CD Projekt RED.

Na deser mamy dla Was dwie nowe karty do Gwinta, które znajdziecie wśród talii do Serca z Kamienia. Opublikowali je na Twitterze Damien Monnier oraz Rafał Jaki.

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia
Wiedźmin 3: Serca z Kamienia

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

31 Shares
Share31
+1
Tweet