Wiedźmin 3: Serca z Kamienia prawie gotowy i dobra wiadomość dla fanów Gwinta

Za nami 16 darmowych DLC do Wiedźmina 3. Kolejne dwa dodatki będą już płatne, lecz za to niesamowicie wielkie. Prace nad pierwszym dobiegają już końca.

Na imprezie PAX Prime pojawił się m.in. Travis Currit ze studia CD Projekt RED. Ku uciesze wszystkich osób, które czekają na dodatek Wiedźmin 3: Serca z Kamienia zdradził, że jest on prawie gotowy i zapowiada się naprawdę nieźle.


Przypominamy, że wspomniane DLC ma zadebiutować w październiku, oferując dodatkowe 10 godzin zabawy. Atmosferę przed premierą Serca z Kamienia podgrzewa również Marcin Momot, pisząc na wiedźmińskim forum: Już niebawem zaczniemy zdradzać więcej szczegółów dotyczących pierwszego dodatku. Fabuła ma parę bardzo fajnych twistów – jest na co czekać.

Czekać musimy również na szczegóły dotyczące nowości w Gwincie, bo o tym, że coś się szykuje, jesteśmy już pewni. Travis Currit został zapytany podczas PAX Prime, czy doczekamy się samodzielnej wersji Gwinta. Odpowiedział, że przekaże tę prośbę zespołowi, lecz później dodał, iż nadchodzi dobra nowina dla osób, które lubią Gwinta. Oczywiście nie wiadomo, czy chodzi o samodzielne wydanie tej karcianki, czy może o jakiś dodatek z nowym zestawem kart, czy może zupełnie coś innego. Jeśli nadejdą konkrety, na pewno o nich napiszemy.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

21 Shares
Share21
+1
Tweet