Wiedźmin 3. Projekt HD upiększa Novigrad

0 komentarzy

Projekt HD dedykowany grze Wiedźmin 3, sprawia, że Novigrad nigdy nie wyglądał tak okazale.

Halk Hogan PL odpowiedzialny za docenione przez społeczność mody do Wieśka, zaprezentował jak zaimplementowane przez niego zmiany w grafice, wpływają na Novigrad. Aktualizacja ma zostać wypuszczona pod koniec lutego, lub w marcu bieżącego roku.

Wygląd odświeżonych tekstur miasta-państwa leżącego w Delcie Pontaru, zachwycił fanów serii. Wrażenie robią owoce, dywany zwierzęta, a także ściany budynków. Jednocześnie obiecano, że wymagania sprzętowe gry nie zostaną podniesione. A co wy sądzicie o renowacji Novigradu.

Twórca moda udostępnił w 2020 roku pakiet tekstur HD, które ważyły 7 GB. W rezultacie poprawie uległ wygląd podłoża, ścian, roślinności, elementów metalowych oraz drewnianych. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Halk Hogan PL poinformował również, iż planuje wziąć na warsztat grę Cyberpunk 2077. Nie możemy się doczekać by zobaczyć jak Night City będzie prezentowało się po podretuszowaniu przez znanego modera.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się