Prawdziwa blond piękność w grze Wiedźmin 3. Poprawiono dziewczynę, która była ostatnią tajemnicą Dzikiego Gonu

Wiedźmin 3
Newsy PC

Zapewne pamiętasz Vivienne, która w grze Wiedźmin 3 miała problemy ze zmienianiem się w ptakopodobną istotę. Teraz dziewczyna wygląda jeszcze ładniej.

Dopiero co pisałem o paczce poprawionych postaci do Wiedźmin 3: Dziki Gon. Odpowiada za nią moder zzjay, który… właśnie udostępnił kolejny zestaw z piękniejszymi bohaterkami i bohaterami! Pobierając dwie paczuszki, dostajemy aż 19 ulepszonych postaci.

Oto link do pierwszej paczki, a poniżej lecimy z tematem najnowszej:

Wiedźmin 3 – Vivienne i inni bohaterowie. Nowe tekstury

Najnowsza paczka postaci od zzjay to 5 postaci z lepszymi teksturami. Są to: Anna, Syanna, Vivienne, Dettlaff oraz Regis. Osobiście, największe wrażenie wywarła na mnie Vivienne, która w grze miała pierzasty problem. Swoją drogą nie wiem czy pamiętasz, ale dziewczyna była ostatnią tajemnicą Dzikiego Gonu. W grze istnieje easter egg, który odkryto dopiero po 7 latach od premiery dodatku Krew i Wino, w którym się pojawiła. Zainteresowanych sekretem odsyłam do naszej wcześniejszej wiadomości.

A tak wyglądają poprawione postacie, które oferuje opisywana paczka. Na drugiej podstronie znajdziesz również link do pobrania moda.

Porównanie postaci z oryginałem i link do pobrania na drugiej podstronie.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie