Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 – pobierajcie mod na Skellige w 4K

Jeśli chcecie podrasować jeszcze bardziej Wiedźmina 3, podrzucamy link do nowego moda rozprawiającego się z teksturami obszaru Skellige.

W sieci wylądował kolejny mod do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon o wszystko mówiącej nazwie Skellige 4k Terrain. Jak zaznacza autor projektu – moder posługujący się pseudonimem Boostin4kix – po instalacji moda wszystkie tekstury terenu na wyspach Skellige zostaną zastąpione na wysokiej jakości tekstury 4K.

Boostin4kix podkreśla, że jego mod nie dodaje nowych elementów do gry, lecz jedynie ulepsza wizualną stronę tego, co już widzimy na Skellige. Każdy obszar w grze używa innego zestawu tekstur, więc ten mod nie wpłynie na White Orchard, Velen ani żaden inny region. Jest to mod jedynie na tekstury dla Skellige – zaznacza autor projektu.

Chętni mogą pobrać mod Skellige 4k Terrain w tym miejscu. Poniżej znajdziecie kilka screenów prezentujących odmienione wyspy:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%