Wiedźmin 3 – odnowienie wizerunku Triss nabiera rozpędu

Pod koniec zeszłego roku wspomnieliśmy o ambitnym projekcie, którego celem jest całkowita odmiana wizerunku oraz garderoby Triss, jaką obecnie oglądamy w grze Wiedźmin 3. Oto dalsza część tej opowieści…

Moder posługujący się pseudonimem Jato kontynuuje prace nad Triss Appearance Project (WIP), które swoją drogą zostało przechrzczone na Triss Appearance Overhaul WIP. Autor projektu chce nowej Triss w grze Wiedźmin 3, która zachwyci nas urodą oraz swoimi kieckami.

Autor moda obiecał, że będzie udoskonalał swoje dzieło i obecnie możemy je pobierać w wersji 0.5. Jednocześnie Jato zaznacza, że do wersji 1.0 możemy spodziewać się bardzo dużych zmian, ponieważ obecnie moder szuka najlepszej ścieżki, kierując się własnym gustem oraz podpowiedziami społeczności. Fani projektu obficie komentują pracę modera, radzą, krytykują i dopytują o kolejne kroki.

Triss w wersji 0.5 doczekała się zmienionych włosów, pończoch zainspirowanych pierwszym Wiedźminem, lakieru na paznokciach, ulepszeń w stroju Karnawałowym oraz tatuaży, które są opcjonalne.

Mod w wersji 0.5 jest gotowy do pobrania, lecz czy warto już teraz go pobierać? Zerknijcie na screeny i sami zdecydujcie. Kolejne aktualizacje mogą jeszcze sporo pozmieniać!

Wiedźmin 3 mody – Triss

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: