Wiedźmin 3 next-gen nadejdzie „wkrótce ;)”

Wiedźmin 3 next-gen naprawiany. CDPR odnosi się do 4 problemów
Newsy PC PS5 Xbox Series

CD Projekt RED lubi sobie z nami pogrywać. Wszyscy czekamy na next-genowego Wiedźmina 3, a deweloperzy oficjalnie zapowiadają, że ma się to zdarzyć niebawem.

Pamiętacie, gdy giełda praktycznie się posypała, gdy CD Projekt RED zatweetowało jedną krótką wiadomość z profilu Cyberpunka 2077? No ja właśnie też i bardzo przypomina mi to obecną sytuację z Wiedźminem 3 w wersji next-gen. Gra nadchodzi, a zdaniem samych deweloperów, jest raczej bliżej niż dalej.

CD Projekt RED ostatnio „zajawiało” nam możliwe ciekawe ogłoszenia, które jednak nie okazały się wcale Wiedźminem 3 w wersji na obecną generację konsol. Zamiast tego zapowiedziano parę nowych gier z serii (w tym – wczoraj – remake „jedynki”), nowości ze świata Cyberpunka oraz inne projekty. Tyle że ja nadal nie mogę się doczekać, aby powrócić do wspaniałego świata z trzeciej części. No i ile jeszcze mam czekać?

Chyba nie tylko ja się nie mogę doczekać, bo gracz regularnie snują swoje teorie w internecie. Tym razem jednak jeden z nich postanowił wprost spytać o nowe informacje w sprawie odświeżonego Wiedźmina 3 samo CDPR. Deweloperzy, z oficjalnego konta gry, odpisali mu dość krótką, ale zarazem wiele mówiącą informację: „Wkrótce ;)”. Bez konkretów, ale przynajmniej z uśmieszkiem.

Oczywiście wciąż musimy czekać, ale teraz przynajmniej wiemy, że niekoniecznie aż tak długo. Wcześniej CDPR planowało wydać grę w bieżącym roku i jest spora szansa, że terminu uda się dotrzymać. Wcześniejsze przecieki wskazywały na grudniową datę premiery.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie