Być może poznaliśmy datę premiery next-genowego Wiedźmina 3

Wiedźmin 3 next-gen w grudniu? Ciekawe informacje o dacie premiery
Newsy PC PS5 Xbox Series

Wiedźmin 3 w wersji „next-gen” ukazać się ma pod koniec tego roku. W internecie pojawił się ciekawy obrazek z jednego z brytyjskich sklepów z grami.

Ostatnim razem, gdy myśleliśmy, że poznamy datę premiery Wiedźmina 3 na konsole obecnej generacji, okazało się, iż CD Projekt RED zapowiedziało całkiem sporo nowych gier – w tym ze świata Wiedźmina, jak i Cyberpunka. Problem w tym, że o „next-genowej” edycji hitowej „trójki” wciąż cicho. Być może się to właśnie zmieniło. Radzę jednak podchodzić do poniższych informacji ze zdrową dawką sceptycyzmu.

Otóż pracownik jednego z brytyjskich sklepów z grami Game wrzucił na Reddita ciekawe zdjęcie. Obecnie nie jest już ono dostępne, ale i tak zobaczyć je możecie poniżej. Przedstawia ono terminarz zbliżających się premier. Znajdziemy tam sporo pozycji, w tym wspomnianego już Wiedźmina 3. Tutaj widnieje jako edycja „GOTY”, więc takie nazewnictwo może wydawać się nieco dziwne.

Niemniej zgodnie z terminarzem, ta edycja Wiedźmina 3 powinna wyjść 9 grudnia 2022 roku. Miałoby to sens, bo deweloperzy już wcześniej zapewniali, iż tytuł ukaże się w tym roku. Na logikę można interpretować „edycję GOTY” jako wspomniane ulepszenie next-gen. Oczywiście może to być zwykła ściema albo po prostu placeholder.

W tym wszystkim zastanawia szczególnie fakt, że do tej pory nie dostaliśmy wglądu w next-genowego Wiedźmina. CDPR nie pokusił się ani o jeden trailer, ani nawet screeny. Projekt jest dość tajemniczy, choć cieszy fakt, iż posiadacze podstawowej edycji dostaną go za darmo. Ma to być ulepszenie Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie