Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 mody. Tym razem poprawione włosy Geralta

Zerknijcie na plik do pobrania.

Modder o pseudonimie BlurredNotions wypuścił nowy mod do Wiedźmina 3, który poprawia zachowanie się włosów Geralta w momencie grania przy 60 klatkach na sekundę. Jak wynika z opisu, mod naprawia błąd, który powoduje, że włosy bohatera nie są animowane prawidłowo w momencie rozgrywki już powyżej 30 klatek na sekundę. Jednak najlepszy efekt osiąga się właśnie w okolicach 60 klatek.

Mod jest kompatybilny z różnymi stylami włosów, także jeśli chodzi o DLC. Jak zaznacza twórca, mod nie jest perfekcyjny, ale i tak znacznie poprawia animację włosów już przy graniu od 30 klatek na sekundę w górę.

Jeśli jesteście zainteresowanie modyfikacją, możecie ją pobrać w tym miejscu.

Więcej na temat modów do Wiedźmina 3, znajdziecie w poprzednich naszych publikacjach.

Serial Wiedźmin Netflixa to nie wszystko. Oto zdjęcia z filmu The Witcher: Forgotten Ruin

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%