Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 komentarze

Wiedźmin 3 mody. Poprawione twarze Wiedźminów

Jeden z moderów stwierdził, że twarze Wiedźminów są zbyt „różowe”, a przecież powinny wyglądać bardziej blado po spożyciu wielu eliksirów i… alkoholu. Efektem takich przemyśleń jest kolejny mod do Wiedźmina 3, który ma urealniać facjaty bohaterów.

Niedawno pisaliśmy o modzie do Wiedźmina 3, który zajmuje się animacją włosów Geralta. Skoro zadbaliśmy już o włosy, to pora zadbać o…cerę. Zajął się tym moder posługujący się pseudonimem Serj. Wcześniej stworzył on mod Brutal Face, a niedawno zaprezentował moda The Witchers, zajmującego się w zasadzie nie upiększeniem, a swoistą degradacją wizerunku Wiedźminów (GALERIA poniżej).

Wiedźmin 3 – mod na poprawione twarze – screeny

Wiedźmin 3 mody – twarze za różowe? Jest na to sposób

Autor moda The Witchers tłumaczy, że grając w Wiedźmina 3 zauważył niespójność w wyglądzie pozostałych Wiedźminów w porównaniu z Geraltem. Początkowo nowy mod miał być częścią Brutal Face, lecz ostatecznie został stworzony jako osobny projekt. Możemy jednak pobrać połączone dwie modyfikacje w tym miejscu. Plik waży 410.1 MB.

Nie wprowadzam żadnych drastycznych zmian, tylko jaśniejszą skórę, dodaję trochę siniaków i sprawiam, że wszyscy mają podobne symptomy. Tekstury są przeskalowane do 4K (z pewnym wyostrzeniem i redukcją szumu kolorystycznego). Ponadto przeskalowałem niektóre tekstury pancerza (Vesemir, Letho, Gaetan, Eskel) – tłumaczy Serj. Odpowiadając na pytania użytkowników moder dodaje, że nawet marihuana może sprawić, że jesteś blady przez obniżenie ciśnienia krwi, możesz zatem sobie wyobrazić, co się stanie, jeśli będziesz (będąc Wiedźminem) regularnie lub sporadycznie zażywał mikstury.

Wiedźmin 3 mody. Największa aktualizacja grafiki, ładniejszy świat gry

Moder twierdzi, że daje nam realniejsze twarze, ponieważ Wiedźmini ciągle w drodze, walczą z ludźmi/potworami, zużywają mikstury, piją alkohol, a mimo to ich oblicza są zaróżowione w oryginalnej wersji Wiedźmina 3. Teraz ma być lepiej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%