Wiedźmin 3 zyskuje filmową oprawę, mrok i naturalne krajobrazy

Dzisiaj pochylamy się nad kolejnym modem do gry Wiedźmin 3, który sprawia, że przygoda Białego Wilka zyskuje na “filmowości”.

Jeśli nadal bawicie się przy tytule Wiedźmin 3 od CD Projekt RED i lubicie od czasu do czasu pobawić się trybem fotograficznym (Nvidia Ansel lub wprowadzonym do gry za pomocą moda), mamy dla Was coś ciekawego. Użytkownik serwisu Nexusmods posługujący się pseudonimem DaftPope przedstawia swój projekt Poppy – A Photographic Reshade.

Wiedźmin 3 z filmowymi ustawieniami

Oczywiście opisywany mod może posłużyć nie tylko do robienia pięknych fotek, lecz po prostu możemy grać na takich ustawieniach. Po zainstalowaniu programu ma on aktywowanych kilka ustawień, lecz pozostałe możemy włączać/wyłączać wedle własnego uznania. Według autora projektu, efekty filmowe sprawiają, że godziny poprzedzające zachód lub wschód słońca w Wiedźminie 3 będą naprawdę wyjątkowe. Zerknijcie na garść screenów:

Autor programu zaznacza, że używanie Poppy – A Photographic Reshade będzie nas kosztować 10-15 klatek animacji na sekundę, w zależności od liczby używanych efektów. Na karcie GTX 1060 i wielu włączonych filtrach moder uzyskał płynność na poziomie 41-55 klatek animacji na sekundę. Chętni pobrać moda? Znajdziecie go w tym miejscu.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.