Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 – mod, dzięki któremu Geralt wypije „prawdziwe” eliksiry

Prezentujemy Wam dzisiaj mod do gry Wiedźmin 3, który spodoba się osobom dbającym o szczegóły.

Wiedźmin 3 to jedna z tych gier, które społeczność moderów szczególnie sobie upodobała. W zasadzie co chwilę dostajemy kolejne ciekawe modyfikacje, które poprawiają grafikę, zmieniają mechanikę rozgrywki czy zaskakują, jak niedawno opisywany przez nas mod podmieniający niektóre tekstury Wiedźmina 3 na tekstury znane z Wiedźmina 2. Efekt podmianki jest naprawdę niezły, sami zerknijcie.

Dzisiaj zachęcamy do wypróbowania moda, który jest w zasadzie fixem do modyfikacji Complete Animations, która wprowadza do gry dodatkowe animacje. Dzięki niej możemy zobaczyć, że Geralt rzeczywiście je jabłko, rzeczywiście wyciąga bukłak z wodą i gasi pragnienie, a podczas zażywania eliksirów, wyciąga małą flaszeczkę i łyka jej zawartość. Fix skupia się na wyglądzie małych buteleczek z eliksirami. Jeden z moderów uznał bowiem, że te stosowane dotychczas w Complete Animations nie są lore-friendly, zatem postanowił coś z tym zrobić. Moder wykorzystał wygląd fiolek na eliksiry, które widzieliśmy we wprowadzeniu do pierwszego Wiedźmina. Trzeba przyznać, że teraz wygląda to naprawdę lepiej:

Jeśli chcecie pobrać moda Complete Animations wprowadzającego do Wiedźmina 3 dodatkowe animacje, klikajcie tutaj. Opisywany fix jest dostępny do pobrania w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%