Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 – mod poprawiający fizykę przy 60 fps-ach

W sieci wylądował kolejny ciekawy mod do gry Wiedźmin 3. Zajmuje się on wszystkim, co „wisi” na postaciach w grze. Oto szczegóły i link do pobrania.

Dwa miesiące temu pisaliśmy o modzie E3 Hair Physics 60FPS FIX, który zajmował się poprawą fizyki włosów Geralta przy płynności 60 klatek animacji na sekundę. Autor tego moda (BlurredNotions) przedstawia teraz swój kolejny projekt – Complete Physics Overhaul 60FPS FIX. Mówiąc w skrócie, poprawia on fizykę wszystkiego, co wisi na postaciach w grze Wiedźmin 3.

Wiedźmin 3 – poprawiona fizyka włosów, medalionów, futra, broni…

BlurredNotions rozwija swoją pierwotną koncepcję i serwuje naprawdę świetny mod do Wiedźmina 3. Naprawia on fizykę zwisających elementów na postaciach i wrogach podczas grania z prędkością 60 klatek na sekundę. Fizyka działa poprawnie tylko przy 30 fps. Ten modyfikuje ten problem – podkreśla moder.

Serial Wiedźmin od Netflix. Henry Cavill zagra Geralta z Rivii!

Moder zaleca stosowanie Complete Physics Overhaul 60FPS FIX w połączeniu ze wspomnianym już modem na włosy Geralta, o którym wspominaliśmy powyżej. Zwraca on również uwagę, że mod działa nie tylko na włosy Geralta, lecz także na postacie niezależne. Jest to najbardziej zauważalne w przypadku NPC z długimi włosami, takimi jak Priscilla.

Co do zwisających elementów – mod obejmuje wszystkie obiekty na wszystkich postaciach, wrogach i istotach. Chodzi o naszyjniki, medaliony, bronie, siodła, sakwy, włosy, futro, odzież itp.

Moder zaznacza, że jeśli używamy Animal and Monsters Wind Enhancement od zultre, należy dać temu modowi pierwszeństwo przed Complete Physics Overhaul 60FPS FIX.

Kto chce pobrać opisywanego moda, niech zajrzy na tę stronę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%