Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 – zdobądź legendarny miecz w pięciu wersjach

Oto jeden z najpopularniejszych modów grudnia do gry Wiedźmin 3. Dzięki niemu możemy odmienić legendarny miecz Aerondight oraz powalczyć różnymi wersjami oręża.

Aerondight to miecz, który w jakimś stopniu towarzyszy Geraltowi od pierwszej części gry. W tytule Wiedźmin 3: Dziki Gon natkniemy się na niego w dodatku Krew i Wino po wykonaniu zadań Kręgi na wodzie i W pełnym słońcu. Broń zostanie wręczona Białemu Wilkowi przez samą Panią Jeziora. Aerondight oferuje nam przyrost zadawanych obrażeń maksymalnych, kiedy wskaźnik mocy miecza zostanie naładowany podczas walki. A co, gdyby nieco odmienić tę piękną broń białą?

Wiedźmin 3 – Aerondight w nowych wersjach

Jednym z najpopularniejszych obecnie modów do Wiedźmina 3 w serwisie nexusmods jest Aerondight Replacer od programisty posługującego się pseudonimem RayDess Raderith. Sprawa jest prosta – po jego instalacji wygląd broni zostaje zmodyfikowany: moder poprawia proporcje, formę jelca oraz dokonuje innych ulepszeń. Dodatkowo otrzymujemy 5 wariantów miecza. Oto efekty:

Jeśli chcecie pobrać moda, odsyłamy pod ten adres.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%