Wiedźmin 3: Krew i Wino – będzie nowy rynsztunek i patch!

CD Projekt RED powolutku zaczyna otwierać worek z informacjami na temat rozszerzenia Krew i Wino.

Dowiadujemy się coraz więcej, choć to nadal jedynie strzępy tego, co zostanie ujawnione w maju. Wówczas polski deweloper zamierza wyjawić sporo wiadomości o DLC Krew i Wino do Wiedźmina 3. Dzisiaj Marcin Momot zdradził natomiast coś na temat rynsztunków.

Jeden z fanów Geralta zapytał na wiedźmińskim forum, czy w oczekiwanym dodatku będzie nowy rynsztunek dla Białego Wilka (nowa szkoła albo kolejne poziomy obecnych)? Przedstawiciel CD Projekt RED na to: Dotychczasowe rynsztunki otrzymają dodatkowy poziom. Planujemy też jeden całkowicie nowy pancerz, ale o tym więcej w odpowiednim czasie.

Marcin Momot zdradził ponadto, że jeszcze przed wydaniem DLC Krew i Wino powinniśmy spodziewać się kolejnej aktualizacji gry: Nowa łatka zostanie wydana niedługo przed wyjściem dodatku.

No właśnie, kiedy to będzie? W tej sprawie Marcin Momot ma do powiedzenia jedynie tyle, że wszystkiego dowiemy się w odpowiednim czasie, czyli niebawem. Czekamy zatem z niecierpliwością!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

 • Arek

  Piękna sprawa jeżeli faktycznie będzie to rynsztunek nawiązujący do tego z Wiedźmina 1. Choćby z samego sentymentu należałoby go zdobyć 😉

 • Nie miałam problemów z żadnym z rynsztunków, co trzeba było to się zdobyło, za to duży bug był w misji z wilkołakiem – na szczęście już ogarnięty, ale musiałam czekać kilka miesięcy, żeby ją ukończyć!
  Nowy pancerz łudząco podobny do rynsztunku z pierwszej części gry… 🙂 Fajne porównanie u ‘Być wiedźminem to przeznaczenie’ z Fb: https://www.facebook.com/153084458355834/photos/a.153087841688829.1073741827.153084458355834/287430754921203/?type=3

 • Niech w tej łatce naprawią w końcu problem z Poszukiwaniami Rynsztunku Szkoły Wilka, bo co mi po nowym poziomie, skoro nie mam podstawowego :I

  • counterowiec

   Ja miałem problem z rynsztunkiem szkoły niedźwiedzia na lvl 20 dzwignia krat nie dzialala…

426 Shares
Share426
+1
Tweet