Wiedźmin 3 – gracze pokochali Triss w sukni Lore Friendly

Od lat publikujemy cosplay’e oraz mody dotyczące Triss, jaką znamy z gry Wiedźmin 3. Od lat słyszymy również od niektórych czytelników, że głęboki dekolt u wspomnianej czarodziejki to śmiech na sali, ponieważ nie jest to zgodne z materiałem źródłowym, czyli prozą Andrzeja Sapkowskiego.

Właśnie dla takich osób powstają tzw. mody Lore Friendly, które mają za zadanie tak przekształcić grę, by była ona jak najbliższa (w tym przypadku) książkom. Wiedźmin 3 otrzymał w przeszłości już takie modyfikacje, a poniżej znajdziecie kolejną, która pochyla się nad dekoltem Triss Merigold.

Wiedźmin 3 – Triss zakrywa dekolt

W książkach Andrzeja Sapkowskiego Triss zarzekała się, że już nigdy nie założy ubrania z dekoltem (na wskutek posiadania blizn z bitwy pod Sodden). Żadna z gier od CD Projekt RED jednak tego nie uwzględnia, a czarodziejka śmiało zakłada skąpe suknie. Fani gry mogą jednak instalować mody, które zasłonią dekolt czy zmienią kolor włosów (w książkach Triss nie jest płomiennoruda). Takim oto sposobem możemy przybliżyć czarodziejkę do książkowego pierwowzoru. W sieci pojawił się nowy mod, który podmienia wydekoltowaną suknię karnawałową Małej Merigold na taką, którą powinni zaakceptować wszyscy maniacy Lore Friendly. Dodatkowo otrzymujemy nowy amulet w kształcie serca. Modyfikacja stała się ostatnimi czasy jedną z ulubionych wśród wiedźmińskiej społeczności serwisu nexusmods. A Wam się podoba?

Jeśli chcecie pobrać opisywanego moda i dowiedzieć się, jak go zainstalować, by wszystko prawidłowo działało, zapraszamy tutaj.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: