Betonowa Ciri zapewni spokój ducha. CD Projekt przedstawia oryginalną, choć niezbyt podobną figurkę

Ciri / Wiedźmin 3
Newsy PC PS4 XOne

Mierzy 20 cm, jest wykonana z betonu i kompletnie nie przypomina Ciri. CD Projekt Red zaprezentował nową figurkę z gry Wiedźmin 3.

Jeśli figurki z tworzyw sztucznych nie są w Waszym stylu, CD Projekt przygotował dwa nieco inne gadżety. Tym razem projektant skupił się jednak chyba przede wszystkim na materiale, nie zadbał natomiast o realizm; produkt zupełnie Ciri nie przypomina. Trochę szkoda; medytacja jest ważnym elementem gry, zatem postać w tym właśnie trybie mogłaby być ciekawym uzupełnieniem kolekcji gracza. I oczywiście nadal będzie – o ile nie przeszkadzają Wam rysy twarzy, które niezbyt przypominają bohaterkę gry Wiedźmin 3.

„Mieszkańcy Kontynentu wierzą, że figurka Medytującej Ciri zapewni im spokój ducha, pozwoli wyzbyć się napięcia psychicznego i uodpornić się na stres. Można ją znaleźć zarówno u opływających w dostatki finansistów z Novigradu, jak i w skromnych izbach rozsianych po całym Velen. Niepokój bowiem nie wybiera i nie obchodzi go, kto ile ma w portfelu.”

– piszą twórcy Wiedźmina na stronie internetowej.

Figurkę można kupić w pakiecie ze świecznikiem Wiedźmińskie Ognisko. Jeśli zdecydujecie się na taki zakup, otrzymacie dodatkowe 10% zniżki na całość. Co ważne, oferta z figurką jest ważna tylko do wyczerpania zapasów – warto zatem się pospieszyć, zwłaszcza że jej cena nie jest bardzo wysoka. Gadżety z Wiedźmina potrafią osiągać zaporowe ceny, w tym przypadku zatem naprawdę nie jest tak źle.

Jak podoba się Wam betonowa Ciri? Chcielibyście zobaczyć więcej gadżetów w tym stylu?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie