Geralt niczym Ezio. Z tym modem do Wiedźmina 3 zmienicie go w skrytobójcę

Wiedźmin 3 Dziki Gon - mod stealth overhual
PC

Geralt z Rivii to istny mistrz walki na śmierć i życie. Choć w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon nie brakuje najróżniejszych ataków, umiejętności Geralta można podzielić na zaledwie kilka rodzajów. Nie brakowało Wam nigdy skrytobójstwa?

Jeśli tak, ten mod jest idealny dla Was. Moder menschfeind13 postanowił obdarzyć głównego bohatera znajomością tajnik zabijania z ukrycia. Poza skradaniem i wykańczaniem przeciwników po cichu nie zabrakło także kilku innych dodatkowych mechanik. Poniższe wideo świetnie ukazuje nowe umiejętności rzeźnika z Blaviken.

Nie wiem jak Wam, ale mnie kojarzy się to z możliwością rozpoczęcia nowej gry w Skyrim i stworzenia kolejnej postaci, ale tym razem pod kątem bycia asasynem. Wiedźmak w takiej formie zdecydowanie ma nieco bliżej do Ezio z popularnego cyklu od Ubisoftu, ale przecież nikt nigdy nie powiedział, że Wiedźmini nie mogą w ten sposób polować na swoje ofiary.

Modyfikację Stealth Overhaul możecie pobrać stąd.

Pozostając w temacie fanowskich dodatków do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, które zmieniają nieco walkę, Wasze zainteresowanie powinien zgarnąć jeszcze jeden. Niedawno opisywałem niezwykle brutalnego moda, który sprawia, że świat produkcji RED-ów dosłownie spływa krwią. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie