Wiedźmin 3 Dziki Gon - Cheer Up Lambert New Face - zbliżenie na Lambera w nowym zaroście. Chyba mu się podoba

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Lambert, Lambert, Ty… masz nową brodę. Twarzowy mod do Wiedźmina 3

Wiedźmin 3: Dziki Gon znacznie zyskuje, gdy się z nim trochę poeksperymentuje. Można to zrobić np. poprzez instalację modów kosmetycznych. Co powiecie na zmienioną twarz Lamberta?

Dzięki Cheer Up Lambert (New Face) otrzymacie dostęp do 3 zupełnie nowych modeli, które zmienią zarost bohatera. Jest też opcja z całkowicie ogoloną brodą. Każdy powinien znaleźć wariant, który mu się najbardziej spodoba. Rzućcie okiem poniżej i oceńcie:

Wiedźmin 3 Dziki Gon - Cheer Up Lambert New Face - zestaw 3 nowych bród Lamberta
Źródło: NexusMods

Nie wiem, jak Wam, ale mi najbardziej podoba się wersja Stubble. Lambert wygląda wtedy jak o wiele młodsza wersja siebie. To miła alternatywa dla jego standardowego wyglądu i sam z chęcią właśnie z tym wyglądem będę grać. A Wam która wersja najbardziej się spodobała?

Cheer Up Lambert (New Face) możecie pobrać stąd.

Moim zdaniem modyfikacje kosmetyczne mogą dać grze Wiedźmin 3: Dziki Gon drugie życie. To coś na wzór tych darmowych DLC od CD Projekt Red, choć w tym przypadku są one tworzone przez modderów. Takich modów jest znacznie więcej, co jest kolejną przewagą nad tworami Redów. Np. w tym tekście znajdziecie wszystko o fanowskim rozszerzeniu, które do gry dodało masę nowych bród i fryzur dla samego Geralta.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się