Najpopularniejszy mod do Wiedźmina 3 sprawia, że gra wygląda prześlicznie

Wiedźmin 3 Dziki Gon - mod - Blitz FX
PC

Przeglądając NexusMods, warto posortować modyfikacje względem tych najpopularniejszych w ciągu ostatnich 30 dni. Ostatni fani gry Wiedźmin 3: Dziki Gon upatrzyli sobie naprawdę przepięknego moda.

Kilka dni temu informowałem na temat fanowskiego rozszerzenia do Wiedźmina 3, który również przez długi czas utrzymywał się na pierwszym miejscu w rankingu popularności. All woman with different bodies (Nude-MOD), bo tak nazywa się wspomniany dodatek, musiał ustąpić miejsca Blitz FX, czyli paczce usprawnień graficznych.

W skład wodotrysków można wliczyć wiele najróżniejszych poprawek, w tym ulepszone cienie, bloom HDR, rozmycie ruchu, anty-aliasing podczas stania w miejscu oraz wiele więcej. Co jednak najbardziej mi się rzuciło w oczy to korekta wyświetlanych na ekranie kolorów. Odnoszę wrażenie, że te są nieco bardziej wyblakłe, co nadaje lekko mroczniejszego klimatu.

Zresztą możecie sprawdzić to sami, oglądając poniższe porównanie wideo:

Miałem okazję samemu sprawdzić kadry z modyfikacji na dwóch różnych monitorach o innych matrycach. Na IPS-ie wszystko prezentuje się znakomicie, ale tego samego nie jestem w stanie napisać o obrazie wyświetlanym na TN-ie. Przez braki w czerni na tego rodzaju ekranie nie wygląda to już tak dobrze, a wręcz po prostu smutno.

Blitz FX możecie pobrać stąd.

Myślę, że z Blitz FX idealnie sprawdzi się inny mod do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, który również niedawno opisałem. Mam na myśli puchate stwory z modyfikacji Better Vanilla Fur. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie